Modern Şifacı Hakkında

Funda Bingöl Kimdir?

Merhabalar,

Beni daha yakından tanımak istemene çok sevindim. İsmim Funda, Güneş Yengeç, yükselen terazi ve Ay Oğlak burcuyum. Yengeç ve Oğlak stelyumum var.

Hayatın sırlarını çözmek ve analiz etmek her zaman hobilerim arasında olmuştur. 2017’den beri de Astroloji, Nefes Terapisi, Thetahealing gibi eğitimler alarak teknik bilgileri de bu arayışıma ekledim. Şimdi ise Modern Şifacıyla bana iyi gelenleri sizlerle paylaşıyorum.

Modern Şifacı’dan önceki hayatımda tam zamanlı dijital pazarlama müdürü olarak çalışıyordum.Mesleğimi seviyor ve bu site ve diğer digital içeriklerimiden de anlayacağınız gibi Modern Şifacıya böyle destek veriyorum. 

İlk, orta ve lise eğitimimi TED Ankara Kolejinde tamamlamış,üniversite de ise Bilkent Universitesi, Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, İletişim ve tasarım bölümünü bitirmiştim. İstanbulda Film sektöründe biraz çalıştıktan sonra Yurtdışına uzmanlaşma eğitimi almak için taşındım. UCLA’de Sosyal Medya ve Dijital Analitik üzerine yoğunlaştırılmış 1 yıllık Pazarlama Master’ı yaptım.

Kendi markamı yaratma arayışı ve hobilerimi işin içine katma düşüncesi beni Modern Şifacıyı kurmaya ve zevkle devam ettirmeye itti. İyi ki de itmiş, iyi ki de kendim için planladığım şeyler olmamış ve bu noktaya gelmişim. Sizlerle bir gelecek için çok heyecanlıyım. Dilerim kendimizden başlayarak önce hayatımızı sonra ise dünyayı güzelleştirebileceğimiz bağlar kurabiliriz.

Birbirimizi tanıyalım

Aldığım Eğitimler

Karma Astroloji

Elvan Yarma

Modern Astroloji

Bendegül Candarlı

Psiko Astroloji

Barış Özkırış

Nefes terapisi

Sem Akademi

Thetahealing

Başak

Vedik Astroloji

Can Aydoğmuş

Verdiğim Danışmanlıklar

Bireysel danışmanlıklar vermiyorum ama Şifa Uzmanlıkları Paylaştıkça Çoğalır. Size her zaman yardımcı olmak isterim. İçeriklerime erişmek ve toplu eğitimlere katılmak için takipte kalın.

Bana ulaşmak için..

Merhaba bana her zaman yazabilir, nasıl beraber çalışabileceğimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Senin için yazdığım yazıları altta bulabilirsin

ilgini çeken bir başlığı seç ve başlayalım

MODERN ŞİFACI başak yeni ayı esintisi 2022
Uncategorized
Pırıl Özdemir

10 Eylül başak Yeni ayı Esintisi

Başak Yeni Ayı 2022 27.08.2022 Başak yeni ayının esintisini Pırıl bizler için yazdı; Hasat vaktidir vakit,Ne ektiysen onu bicecegin.. Hangi tohumu ektiysen,Ya dikeni batacak once

Yazıyı Oku »